Ласкаво просимо в хостел Львова – «Ciello Hostel»

Запрошуємо в хостел Львова - «Ciello Hostel». "Ciello Hostel" - розташований недалеко від центру міста, в двох хвилинах ходьби від всесвітньо відомого "Собору Святого Юрія" і "Собору Святої Єлизавети". Є можливість дістатися до центру міста на трамваї або автобусі за 5 хвилин або пішки за 15 хвилин. Ми пропонуємо нашим відвідувачам послуги за вищими європейськими стандартами. Хостел повністю обладнаний підігрівом підлоги, з можливістю в кожній кімнаті регулювати температуру підігріву. Також кожна кімната має автоматичну систему вентиляції з пультом і можливістю регулювати силу і температуру вентиляції повітря. Ми пропонуємо один - індивідуальний і два - сімейних номери. По всьому хостелу є безкоштовний wi-fi.

Ви безумовно залишитеся задоволені послугами, які ми Вам можемо запропонувати. Бажаємо вам приємного відпочинку.

Хостел Львів недорого – ви не захочете залишати нас

Задумали подорож в історичну столицю України? Або ж у вас намічається ділова поїздка в славне місто Львів? Хоча і сімейний відпочинок тут теж ніхто не відміняв. У будь-якому з цих випадків вам неодмінно захочеться відчути себе як вдома. І ми допоможемо вам у цьому!

«Сiello Hostel» - місце, де ви зможете забути про те, що покинули звичний побут і рідні стіни. Що ми пропонуємо? Абсолютно все:

Поставивши собі за мету знайти хостел Львів - швидко і недорого, заходьте на сторінки нашого сайту і бронюйте собі номери. Вам обов’язково сподобається у нас. Говорячи про територіальне розташування, то це перше, на що варто звернути увагу. Ми знаходимося недалеко від таких відомих історичних місць - «Собору Святого Юрія» та «Собору Святої Єлизавети».

Далі більше. Не будемо забувати і про вартість. Вкрай важливий момент. Не секрет, що більшість сучасних готелів і «недорогі готелі Львова» - істотно б’ють по гаманцю. Ми ж запропонували ціни, з урахуванням фінансових можливостей наших відвідувачів. Наша вартість абсолютно відповідає наданим умовам.

Номери. В них ви відчуєте себе як вдома. Кожен із запропонованих варіантів повністю відповідає нинішнім європейським стандартам. Тут вам доступні як індивідуальні, так і сімейні номери. А безкоштовний Wi-Fi - ще один маленький бонус, який буде приємний кожному користувачу Інтернету. Адже без нього сьогодні складно собі уявити не тільки дорослого, але і підлітка.

Загальне оформлення кімнат. Зовнішній вигляд - за останнім дизайнерським словом. Затишок і комфорт - головні критерії, на які ми спиралися перед тим, як запропонувати вам наші послуги. Відпочити у Львові недорого і зручно - це реально, якщо ви зупиняєтеся в «Сiello Hostel». Ви зможете самі в цьому переконатися вже з перших хвилин перебування в хостелі.

Компактні і, в той же час, затишні ванні кімнати і кухні - також дозволять вам повноцінно відпочити після ділових зустрічей, екскурсій або сімейних прогулянок. Ніхто не залишиться байдужим. Сучасні меблі та затишна обстановка - це якраз те, чим ми можемо похвалитися. Саме ці переваги виділяють нас серед конкурентів.

Хостел Львів недорого «Сiello Hostel» - заощадження часу та грошей

Ми поставили собі за мету надати вам найкращі умови. Ми хочемо, щоб в наступну свою поїздку вам неодмінно захотілося знову зупинитися саме у нас. Тут ви зможете забути про тугу за своїм будинком. І покидаючи нас, цілком можливо, що ви також відчуєте легке відчуття смутку.

Якщо ви підшукуєте недорогі готелі Львова - ваш пошук закінчено. Тут ви знайдете все необхідне. У нашому хостелі раді вам завжди! Приємного відпочинку і відмінного проведення часу!